ФОТО | Катарина Ивановска и Перо Антиќ на летување во Бодрум

1 min read

Македонскиот топ-модел Катарина Ивановска и кошаркарот и претседател на КФМ, Перо Антиќ, извесно време се во врска. Иако, својот приватен живот не сакаат да го експонираат, најновите фотографии покажаа дека тие уживаат во меѓусебното дружење.

Манекенката и кошаркарот, судејќи според приложените фотографии на нивните профили на Инстаграм, поминале убави денови во турскиот бисер Бодрум и иако не објавија заедничка фотографија, повеќе од јасно е дека заедно уживале во убавините на популарното турско летно одморалиште.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Меѓу неколкуте инстаграм-приказни, една привлече особено внимание, а станува збор за фотографија на која Катарина лежи на грбот на „непознат“ маж. Катарина сподели уште една инстаграм-приказна, на која Перо Антиќ претходно ја имаше означено.

Фото: Принтскрин/Инстаграм
Фото: Принтскрин/Инстаграм

ВИДЕО: Катарина Ивановска стави крај на шпекулациите за љубовната врска со Перо Антиќ

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Томори се „согласил“ за нов договор со италијанскиот шампион Милан

Следно

Ахмети јасно порача: Изборите и бојкотот не се решение, итно затворање на спорот со Бугарија и влез во ЕУ

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian