Скандал ја тресе Белата куќа: Перверзниот син на Бајден опседнат со порнографија, се снимал со проститутки

3 mins read

Синот на американскиот претседател Џо Бајден, Хантер Бајден, е опседнат со порнографија, откри неговата историја на пребарување на интернет, а неговите пребарувања вклучуваат тинејџерки, вдовици и „мајки на кокаин“, како и упатства како да се хакира мобилниот телефон на партнерот.

Фото: Профимедиа

Списокот за пребарување опфаќа само шест дена во март 2019 година пред да го скрши својот лаптоп, да го однесе на поправка во продавница во Делавер, а потоа никогаш да не дојде по него, но е преполн со разоткривачки и вознемирувачки веб-страници. Десетици видеа на лаптопот, исто така, ја откриваат склоноста на Хантер да се снима себеси во текот на сексот со проститутки и да објавува домашни филмови на неговата сметка на Порнхаб (Pornhub) под корисничкото име RHEast, а тој се погрижил неговото лице да не се гледа на видеата.

Фото: SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Хантер, кој бил во контроверзна врска со вдовицата на својот брат, барал видеа на Порнхаб под клучните зборови „домашна снимка на вдовица“, „домашно порно на осамена вдовица“, како и „порно осамена вдовица“, пренесува „Дејли мејл“.

Освен што бил опседнат со вдовици, синот на Бајден барал „18-годишна девојка која е многу добра во јавање“, „студентка која ја ја соблекле и имала секс со ‘напалени’ колеги“, а во дури седум наврати таа недела пребарувал „Washington DC Milf Crack Cocaine“.

Покрај порнографијата, Хантер, на интернет ја пребарувал и својата сестра Ешли Бајден и нејзината историја на забави, апсења и наводното користење марихуана додека студирала во Њу Орлеанс, како и себеси.

Пораките и видеата на лаптопот покажуваат дека синот на американскиот претседател нарачувал проститутки во своите хотелски соби во Калифорнија и Конектикат, разговарал со нив за купување и користење на крек и со нив снимал и порно-видеа, кои потоа ги објавувал на својот профил на Порнхаб.

Неговиот профил на Порнхаб, кој постои најмалку пет години, тврди дека Хантер прегледал 3.631 видео, имал 24 претплатници и 66 „пријатели“. На страницата, на која последен пат се најавил пред три години, тој се опишал себеси како 45-годишен самец, хетеросексуалец кој живее во Париз.

Фото: EPA-EFE/Kevin Dietsch / POOL

Покрај тоа, Хантер пребарувал и професионални хакери кои би можеле да хакираат мобилен телефон, како и како да фатат прељубник. Документите на неговиот лаптоп покажуваат дека тој можеби ја шпионирал и својата љубовница Хали, која ја обвини дека извршила прељуба со семеен пријател.

Хантер Бајден, проблематичниот син на американскиот претседател, кој му е омилен на Трамп

ВИДЕО| Скандал мајсторот Хантер Бајден: Сите сомнителни бизниси на синот на претседателот на САД

ВИДЕО| Скандал мајсторот Хантер Бајден: Сите сомнителни бизниси на синот на претседателот на САД

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Ристовски: Бевме подобри, но не можевме да постигнеме гол за победа

Следно

Организирање на атентатот во Марсеј (3)

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian