Драма во Скопје: Малолетник настрадал во сообраќајна незгода, по го претепале

1 min read

Полицијата информираше дека утрово во 01.50 часот во Полициска станица Гази Баба В.Ј.(44) од Скопје пријавил дека на 21.05.2022 околу 22.00 часот пред банка на подрачје на Гази Баба неговиот син  бил удрен со возило и потоа физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

skopjeinfo.mk

Претходно

Според францускиот министер на Украина ќе и бидат потребни 15 до 20 години за да влезе во Европската унија

Следно

Минчев: Бугарија не се подготвува да го крене ветото за Северна Македонија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian