Општина Аеродром вработува сезонски работници

1 min read

Општина Аеродром објави јавен оглас за ангажирање лица за вршење јавни работи.

Се повикуваат сите евидентирани невработени лица што се заинтересирани да аплицираат за работно ангажирање со полно работно време, соопштија од општина Аеродром.

Повеќе информации околу описот на работното место и начинот за пријавување можете да најдете на следниот линк.  

skopjeinfo.mk

Претходно

Скулптура од 500 килограми украдена во Германија

Следно

Рама: Отворен Балкан нема да запре

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian