Адвокатката на Деп ја разбесни Амбер Херд: Џони не е единствениот што сте го претепале, зар не?

2 mins read

Во тек е судењето на славните поранешни сопружници. Џони Деп ја тужи својата поранешна сопруга Амбер Херд поради нејзините наводи за злоставување за време на нивната врска и брачниот живот и бара 50 милиони долари отштета.

Актерот пред неколку недели заврши со сведочењето, а сега адвокатите ја испрашуваат Амбер Херд и секој ден испливуваат се повеќе детали кои овој случај би можеле да го доведат до изненадувачки епилог.

Амбер пред судот призна дека лажела дека парите што ги добила од разводот ги донирала во хуманитарни цели, а се погласни се доказите дека всушност таа го малтретирала нејзиниот сопруг во бракот.

Адвокатката на Деп, Камила Васкез успеа да ја налути за време на вкрстено испрашување откако ја отвори темата за нејзината поранешна врска и тврдеше дека ја претепала својата поранешна девојка на аеродром.

„Џони не е единствениот емотивен партнер што сте го претепале, зар не?“, прашала адвокатакат, што видливо ја разбесни Амбер. Актерката одговорила дека не ја тепала поранешната девојка или кој било друг од нејзините поранешни партнери.

Како што пишуваат американските медиуми, Амбер Херд била приведена во 2009 година откако на аеродром физички ја нападнала својата тогашна девојка, фотографката Тасја ван Ри.

 

Повеќе написи на темата:

 

Обожавателите на Џони Деп ја нападнаа ќерка му на „Инстаграм“

 

ФОТО | Љубовниот дневник на Амбер Херд и Џони Деп претставен пред судот: Жал ми е што те повредив

Амбер Херд лажела дека парите од разводот ги донирала во детска болница

 

Верувајте им на сите жени, освен на Амбер Херд! Познатиот актер згрозен од поранешната на Џони Деп

 

Џони Деп или Амбер Херд: На чија страна се познатите личности

 

ФОТО+ВИДЕО | Херд се „скрши“: Џони Деп ме силуваше со шише и ги извалка ѕидовите со крв

 

ВИДЕО | Твитерџиите ја „сотреа“: Амбер нема свои зборови, користи филмски реплики на сведочењето

 

ФОТО | Амбер Херд на суд покажа вознемирувачки фотографии од Џони Деп, пијан и дрогиран

 

ВИДЕО | Медицинска сестра тврди: Амбер Херд се дрогираше додека беше во брак со Џони Деп

 

Очајнички обид за спас! Амбер Херд го отпушти ПР-тимот, но бројот на потписи на петицијата против неа вртоглаво расте

 

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Грција очекува најмалку 900 илјади туристи од Србија

Следно

ВИДЕО: Ковачевски во посета на ПЗУ НИКОБ Медикал и НИКОБ Лаб

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian