Претходно

Финскиот претседател ќе се договара со Турција за влезот на Финска во НАТО

Следно

Барди ќе потпише нов договор со Леванте иако испадна од „Ла Лига“!?

Latest from Blog

Македонската наука со индигнација ги отфрла препораките на „Комисијата за ревизија на македонската историја“, како псевдонаучни, ништовни и нерелевантни!

Таканаречените “Препораки за заедничко одбележување на историски личности“ на “Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија за историски и

MacedonianEnglishAlbanian