Скопјанец физички нападнат од неговата сопруга

1 min read

Скопјанец во полицијата пријавил дека бил физички нападнат од страна на неговата сопруга.

„48-годишен жител на Скопје пријавил дека во село во скопско бил физички нападнат од неговата сопруга М.К.(33) од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, информираа од МВР во дневниот билтен.

skopjeinfo.mk

Претходно

Киев: Ракети ја оштетија туристичката инфраструктура во Одеса

Следно

ВИДЕО: Војник во Мариупол среде експлозии ја пее песната на Калуш Оркестра

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian