Руски напад во регионот на Лавов – погодена воена инфраструктура

1 min read
Претходно

Уште една потврда од Софија дека Петков наскоро нема да го посети Скопје

Следно

Во Скопје санкционирани 161 возачи, 23 за управување под дејство на алкохол

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian