Претставниците на Норвешка ниту еднаш не ги открија своите лица и комуницираа телепатски

1 min read

Члeновите на групата „Subwoolfer“ тврдат дека доаѓаат од Месечината…

Претставниците на Норвешка на Евросонг, членовите на групата „Subwoolfer“, ниту еднаш не ги открија своите лица, а се обраќаа така што телепатски го контролираа својот претставник за медиумите.

Се појавија гласини дека зад уникатните маски се кријат членовите од планетарно популарниот норвешки состав „Ylvis“.

Во секој случај, без оглед дали дополнително ќе откриеме кој точно стоеше зад овие маски или не, сепак нивната појава важеше за одличен промотивен потег.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: Манчестер сити сам одлучува за титулата, важен бод за Лидс

Следно

Османи од Берлин: Северна Македонија ја поддржува политиката на отворени врати на Алијансата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian