ФОТО: Џејсон Момоа е повторно зафатен маж, а ова е неговата десет години помлада убавица

1 min read

Џејсон Момоа наводно повторно запловил во нова љубовна приказна…

Како што пренесуваат странските медиуми, Џејсон Момоа е во врска со актерката Ејса Гонсалес и тоа само четири месеци по разводот. Според пишувањето на магазинотPeople, тие двајца се зближиле на снимањето на заеднички филм, а целата приказна за познатиот магазин ја пренеле неколку неименувани извори.

„Тие двајца излегуваат. Таа му значи“, изјавил изворот. „Џејсон е на подобро место“, додал друг, а третиот истакнал дека и двајцата се зафатени со работа, но дека им е забавно да соработуваат.

Џејсон се уште не ги демантирал овие тврдења, а тоа не го направила ниту неговата, наводно, нова девојка, Ејса Гонсалес.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: „Грацие капитано“, Инсиње на убав начин се збогуваше со навивачите на Наполи

Следно

СПЦ утре со одлука за МПЦ-ОА

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian