ВИДЕО | Раперката Дијана ОГ напушти интервју по прашање на новинарот

1 min read

Македонската раперка Дијана ОГ гостуваше во интервју за естрадниот магазин „Бекстејџ“ во кое ја разработуваа темата на „Онлифенс“. Новинарот откако ѝ постави неколку прашања за платформата и нејзиното искуство со неа, ја праша дали се занимава со легална проституција, по што Дијана го напушти интервјуто.

„Онлифенс“ е платформа која се користи за продавање на содржина и многу луѓе ја користат за да заработат од продавање на експлицитни и еротски фотографии. На платформата има многу „занаетчии“ од Македонија, некои попознати, други анонимни, па јавноста сака да дознае за што станува збор.

Дијана во интервјуто се обидува да објани зошто го отворила профилот и да го тргне мистериозниот превез од ваквиот вид на работа и осудата на истата.

Погледнете го целосното интервју:

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Вардар останува второлигаш, Воска Спорт и Беласица во бараж за Прва лига

Следно

Ковачевски: Со антикризните мерки успешно се справуваме со увезената инфлација и ценовните притисоци

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian