Неколку лица оштетиле патнички воз на влез во скопско Маџари, нема повредени

1 min read
Претходно

Американските сенатори ветуваат брза поддршка за членството на Финска во НАТО

Следно

Многу земји го поддржуваат членството на Косово во Советот на Европа, тврди Приштина

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian