Бритни објави 12 фотографии на кои е целосно гола, фановите ја молат да престане

2 mins read

Бритни Спирс предизвика загриженост кај своите фанови откако вчера на својот Инстаграм објави девет фотографии на кои е целосно гола.

„Фотографии од моето последно патување во Мексико, пред тоа во моето тело да се наоѓа бебе“, напиша и додаде: „Зошто изгледам десет години помладо на патувањата?“.

Фановите во коментарите пишуваа дека се загрижени за 40-годишната поп ѕвезда, сакајќи да знаат зошто неколку пати објавила иста слика. Постоеа и критичари кои сметаат дека таа сепак премногу им покажува на фановите.

Неколку минути подоцна Бритни објави уште три голи фотографии, многу слични на првите, а подоцна објави уште три.

„Оваа девојка е болна, таа плаче за помош“, напиша еден фан, додека друг беше уверен дека Бритни била под надзор на својот татко со причина.

Бритни беше во Мексико со вереникот Сем Асгари кога се снимени фотографиите. Парот во моментот го очекува своето прво заедничко дете.

Во ноември минатата година по медиумски силно следената судска битка Бритни ја врати контролата над своите финансии и здравствените и личните одлуки по 13 години. Фановите ја поддржуваа во обид да се спаси од надзорот на својот татко Џејми Спирс.

Сега кога тоа се случило, дел од фановите се загрижени и размислуваат дека надзорот постоел со причина.

„Стварно сакав да престанеш ова да го правиш. Постојано докажуваш дека постои нестабилност.“, тврди еден фан, додека друг додаде „Почнувам да мислам дека тие кои те контролираат треба да продолжат со тоа“.

Сите објави дојдоа откако пејачката се одлучи да се повлече од социјалните мрежи. Тоа, сепак, траеше само еден ден.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Украина затвора една од двете клучни точки за транзит на гас кон Европа

Следно

Митрески: ВМРО-ДПМНЕ не знае каде тера во Собранието, блокада без компас на штета на државата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian