Претходно

Николоски: Понудата за лидерска средба се уште важи, спремни сме за средба со било кој од СДСМ

Следно

ВИДЕО | Тони Цетински за Тоше Проески: Се чудеа зошто снимам дует со него

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian