Убиство во Нов Белград, ликвидиран сопственик на кафуле

1 min read

Вечерва во Нов Белград е убиен 37-годишниот Љ.Ж., сопственик на тамошно кафуле.

Според српски Блиц тој бил погоден со два куршуми во главата, а убиецот побегнал со електричен скутер.

Силни полициски сили се на терен, цел Нов Белград е под блокада, пишува порталот и додава дека, како што дознаваат, наскоро се очекува апсење на осомничениот.

37-годишниот маж е убиен во неговото кафуле.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Шкријељ: Никогаш претходно немало понуда за покачување од 12 отсто во образованието

Следно

Манчестер јунајтед се подалеку од Лигата на шампионите

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian