ВИДЕО: Мајк Тајсон нападна патник во авион кој го вознемирувал

1 min read

Поранешниот боксерски шампион во тешка категорија, Мајк Тајсон во авион нападна патник кој го вознемируваше.

На видеото што се појави на социјалните мрежи се гледа како Тајсон удира човек на седиштето зад него откако претходно бил вознемируван од истиот патник Инцидентот се случил пред летот од Сан Франциско до Флорида.

Тајсон наводно почнал да го удира патникот непосредно по влегувањето во авионот откако претходно патникот го вознемирувал.

„ТМЗ“ објави дека патникот бил во алкохолизирана состојба, додека Тајсон по инцидентот веднаш се симнал од авионот.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Голем пад на случаите на коронавирус во лето, но и нов бран наесен – предвидува германски министер

Следно

Се породи Џенифер Лоренс: Актерката и нејзиниот сопруг го кријат полот и името на детето

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian