Сопругата на Хју Џекмен се огласи за гласините дека нејзиниот сопруг е геј

2 mins read

Сопругата на Хју Џекмен, Дебора Ли Фернес се огласи за долгогодишните гласини дека нејзиниот сопруг е геј за време на гостување на подкаст, пренесуваат странските медиуми.

66-годишната Дебора која е во брак со 53-годишниот актер од 1996 година, ги опиша неоснованите гласини како „глупави“, но додаде дека тоа е една од многуте гласини што кружат за нив.

„Мислам, во ред е момци – ако беше геј, ќе беше геј! Немаше толку време да се крие, ќе се гледаше со Бред Пит или кој било друг. Не дека Бред е геј, но знаете што зборувам“, истакна Дебора Ли во подкастот.

Хју Џекмен, Дебора Ли Фернес
Хју Џекмен и Дебора Ли Фернес / Фото: EPA/WILL OLIVER

На друго место во интервјуто, водителот Гас Ворланд ја праша австралиската актерка како парот реагира кога го гледа партнерот во интимни моменти на екранот.

„Многу е чудно – претпоставувам, бидејќи досега тоа го имам направено толку многу пати, не е многу романтично“, рекла таа. „Имаш светло во лицето,

хју џекмен
Хју Џекмен и Дебора Ли Фернес / Фото: EPA-EFE/MIKE NELSON

„Кога седам во театар и гледам – ​​особено ако сум со децата – се чувствувам малку непријатно. Но, исто така, многу пати сум во многу добри пријателски односи со актерките со кои се дружи додека го снима филмот, сите се знаеме. Понекогаш е чудно… Децата не сакаат да го гледаат тоа“, одговорила таа на прашањето какво е чувството кога нејзиниот сопруг глуми интимни сцени. „Кога сте во врска, тоа е само глупост, знаете? Сето тоа е глума“, заклучила таа.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Ѓоковиќ со пресврт до полуфинале на Србија Опен

Следно

Ковачевски се сретна со поранешните амбасадори, тие ги поздравија владините политики

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian