ФОТО | Инфлуенсерот кој тврдеше дека Ријана раскинала со Асап Роки се извини: Немам оправдување

2 mins read

Инфлуенсерот и моден критичар Луис Писано се огласи на социјалните мрежи откако објави дека Ријана и нејзиното момче, раперот Асап Роки пред неколку дена раскинале поради наводното неверство на раперот.

На својот инстаграм-профил, Луис сега во подолга објава се извини за непријатностите.

„Синоќа донесов глупава одлука да споделам некои информации што ги добив. Нема да зборувам за изворите, ниту да обвинувам други за дебатата што беше покрената затоа што на крајот на денот јас донесов одлука да го испратам тој твит“, напиша Луис.

луис
Луис Писано / Фото: Принтскрин/Инстаграм

„Би сакал официјално да им се извинам на сите што ги вовлеков во ова со моите постапки и непромислени твитови. Немам оправдување. Се извинувам за оваа непотребна драма“, продолжи тој.

Претходно, дизајнерката на чевли со која наводно Асап Роки ја изневерил Ријана, Амина Муади исто така ги негираше сите шпекулации.

„Отсекогаш верував дека една неоснована лага која се шири на социјалните мрежи не заслужува никаков одговор или појаснување, особено ако е толку подла. Отпрвин претпоставував дека овие лажни озборувања, измислени со лоша намера, нема да бидат сфатени сериозно“, таа ја започна својата објава на „Инстаграм“.

 

Повеќе написи на темата:

 

Ријана и Асап Роки наводно раскинале откако ја изневерил со позната дизајнерка

 

Која е Амина Муади? Дизајнерката со која Асап Роки наводно ја изневери Ријана

 

ФОТО | Се огласи дизајнерката со која Асап Роки наводно ја изневерувал Ријана: Сè е подла лага

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Најдобрата македонска тенисерка Ѓорческа со титула во двојки во Италија

Следно

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Насилник тепа жена и го клоца нејзиното куче на улица во Србија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian