Татко пријавил физички напад врз неговата ќерка

1 min read

На 14.04.2022 во 11.10 часот во Полициската станица Аеродром, Г.Д.(41) од Скопје пријавил дека, по претходна вербална расправија на подрачјето на нас.Аеродром, А.Ј. физички ја нападнала ќерката на Г.Д.

Увид бил извршен и се преземаат мерки за расчистување на случајот.
 

skopjeinfo.mk

Претходно

Зеленски предупреди: Можно е Путин да употреби нуклеарно оружје – бидете подготвени!

Следно

Сопругата откри која ќе биде следната дестинација на Роберт Левандовски?!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian