Татко и син нападнати на една скопска улица

1 min read

На 05.04.2022 во 15.02 часот во СВР Скопје, М.С.(43) од Скопје пријавил дека околу 14.35 часот на ул.„Клепа“, додека се движел заедно со синот, бил физички нападнат од едно лице со тврд предмет, кое потоа избегало со возило „опел“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

skopjeinfo.mk

Претходно

УМС денеска слави 31 години од постоењето

Следно

ФОТО | Елена Велевска ужива во Дубаи: Пејачката ја покажа сета раскош

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian