Што направила со своето лице: Новото видео на Мадона ги загрижи фановите

1 min read

Новото видео кое Мадона го објави на својот тикток-профил ги загрижи нејзините обожаватели.

63-годишната ѕвезда во неделата објави снимка од 13 секунди непосредно пред доделувањето на Греми наградите. Во видеото таа носи тешки сребрени ѓердани и црн проѕирен топ, а нејзината руса коса е сплетена во плетенки.

Нејзиниот лик е во крупен план, таа се наведнува нанапред со намера на гледачите да им испрати бакнеж. Нејзините следбеници останаа збунети од бизарното видео на „ТикТок“, а многумина се запрашаа за што воопшто ѝ требало ова видео на пејачката.

@madonna♬ original sound – madonna

„Супер! Како сега ќе ги затворам очите и ќе заспијам?“, напиша еден корисник.

„Ова е потполно вознемирувачки“, напиша друг.

„Ја сакам Мадона од малечка, но што сторила таа со своето лице?“, вели една нејзина обожавателка.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

73-годишна скопјанка прегазена од товарно возило во Скопје

Следно

Бензема го кани Мбапе во Мадрид: Заедно во Реал ќе дадеме двојно повеќе голови

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian