22-годишник физички нападнат во скопски угостителски објект

1 min read

На 04.04.2022 во 13.30 часот во Полициска станица Центар, М.М.(22) од Скопје пријавил дека на 03.04.2022 околу 04.30 часот во угостителски објект на подрачјето на Центар бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
 

skopjeinfo.mk

Претходно

Од 36-та седница на Владата: Донесен годишниот план за набавки во областа на одбраната и безбедноста

Следно

Нова дојава за бомба го испразни аеродромот во Белград,

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian