Скопјанка пријавила напад од поранешниот партнер

1 min read

На 03.04.2022 во 16.20 часот во Полициската станица Аеродром, 26-годишна скопјанка пријавила дека во 15.00 часот пред угостителски објект на подрачјето на Аеродром, по претходно недоразбирање, била физички нападната од Х.Ц. од Скопје, со кого претходно била во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
 

skopjeinfo.mk

Претходно

Главните 14 менаџери на ФИФА зеле вкупно 17,2 милиони евра годишни плати

Следно

Косово е подготвено за дијалог, но Србија го одолговлекува процесот, вели претседателката Османи

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian