ФОТО | Ѕвездата мамеше воздишки на премиерата на „Morbius“: Секси фустан кој создава оптичка илузија

1 min read

Поранешната ѕвезда на „Дизни“, актерката, модел и пејачка Бела Торн на црвениот тепих на премиерата на филмот „Morbius“ се појави во фустан со кој мамеше воздишки, пренесуваат странските медиуми.

Нејзиниот фустан бил дизајниран да создаде оптичка илузија која многумина за момент ги натера да помислат дека Бела дошла на црвениот тепих целосно гола.

Имено, Бела застанала пред фотографите во црвениот тесен фустан кој е специјално дизајниран да создава слика на гола женска силуета. Деловите од телото, кои јасно се гледаат на фустанот, одлично ѝ прилегаат на нејзината фигура, па не е ни чудо што некои на прв поглед помислиле дека ѕвездата не носи облека.

Премиерата на филмот се одржа во Лос Анџелес, а актерката на црвениот тепих пристигна во придружба на нејзината сестра Дани Торн. Креацијата што ја носеше го привлече целото внимание и за момент го засени целиот настан.

Да потсетиме, 24-годишната актерка во неколку наврати покажа дека сака да позира гола. Своите следбеници на социјалната „Инстаграм“ ги „почести“ со разголени фотографии на кои интимните делови ги покрива само со пешкир.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Немало експлозија во рудникот, српските рудари се задушиле од метан

Следно

Мундијалска грозница, денеска ждрепка за одредување на групите на СП во Катар

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian