Претходно

ВМРО-ДПМНЕ: Инфлацијата ги јаде примањата, владата не презема ништо – Основните продукти и горивата се зголемени и за 70%, а лебот за 110%

Следно

Столтенберг: НАТО ќе ја заштити Бугарија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian