ФОТО | Мајли Сајрус им честита на идните младенци: Со среќа, мојот брак беше катастрофа

1 min read

Поп ѕвездата Мајли Сајрус јавно го нарече својот поранешен брак со Лијам Хемсворт „катастрофа“, откако на нејзиниот настап во Сао Пауло, „венчаваше“ геј-пар за време на нејзиниот настап.

На сцената на „Лолапалуза Бразил“, познатиот концерт на кој имаше многу ѕвезди годинава, Мајли откако исполни неколку свои песни, донесе двојка на сцена за јавно да се заколнат на вечна љубов.

„Се надевам дека вашиот брак ќе биде подобар од мојот. Мојот беше проклета катастрофа“, им порача таа по честитањето.

29 годишната пејачка и музичарка позната по својата прва улога на Хана Монтана, се претвори во дива скандалозна девојка, а бракот со австралискиот актер беше пропратен со турбулентен однос и нестабилност. Тие се разведоа по неполна година брак, во август 2019.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Јадранскиот нафтовод ЈАНАФ најави прекин на испораките на нафта за НИС, реакција од Србија

Следно

Проблеми за Реал Мадрид, Карло Анчелоти позитивен на коронавирус

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian