19-годишник со нож се заканувал на девојка

1 min read
Претходно

Николовски: Дозволивте политичарчиња без идеали и разум да ви кажуваат што да правите

Следно

Бугарија од петок се враќа „во нормала“, се укинуваат ковид-мерките

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian