ВИДЕО | Драстична промена: Жена покажала како изгледа по седум години брак и две деца

1 min read

Џил е млада жена и мајка која е прилично активна на платформата Тик-ток каде има повеќе од 600 000 следбеници. Неодамна, таа објави снимка на која го спореди својот сегашен физички изглед со начинот на којшто изгледала пред седум години. Со оглед на тоа што ѝ се случила драстична промена, нејзината објава станала вирална.

„Девојката со која тој помисли дека ќе биде засекогаш“, напишала Џил на видеото.

Седум години и две деца подоцна, Џил има десетина килограми вишок и поинаква боја на косата.

„Сепак, на некој начин сега го привлекувам повеќе од кога било“, додала таа, алудирајќи на нејзиниот сопруг.

Џил е во љубовна врска со нејзиниот сопруг од 14-годишна возраст. Моментално, тие имаат 22 години и две деца – ќерка и син.

Многумина од нејзините следбеници се согласни дека вистинската љубов не треба да се заснова на нашиот физички изглед.

@jill200016 Yet somehow he’s more attracted to me than ever 😂 it’s the moo moo👀 @brandonmchenry13 2nd acc! @jill200016x2 #momtok #momsoftiktok #OscarsAtHome #WomenOwnedBusiness #SeeHerGreatness ♬ 444 – Tik Toker

www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: Грешка на капитенот Ристовски, Фернандеш казнува за водство на Португалија

Следно

ВИДЕО: Левандовски и Зиелински ја урнаа Шведска, Полска ќе игра на СП

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian