Во Украина нема да се отворат хуманитарни коридори поради можни „руски провокации“

1 min read
Претходно

Скопјани пијат безбедна вода, велат надлежните

Следно

Тома Фила за МИА: Ако можеше дедо ми да е градоначалник на Скопје, зошто јас да не сум на Белград

Latest from Blog

Магла на Стража

Намалена видливост од 50 до 70 метри поради појава на магла има на планинскиот премин Стража,

MacedonianEnglishAlbanian