Преговорите меѓу Русија и Украина почнуваат утре во 9:30 часот

1 min read
Претходно

Левица невкусно кокетира со агресорот во руско-украинската војна, смета политикологот Фидановски

Следно

ФОТО | „Браво за мене“: Калиопи ослабна десет килограми за два месеци

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian