ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Вресоци и боксови во Пријепоље, брутална тепачка пред дискотека

1 min read

Жестока групна тепачка се случила вчеравечер во српскиот град Пријепоље, а неколкумина се повредени, јавија локалните медиуми.

Според извештаите, тепачката се случила пред дискотека на периферијата на градот, а во неа „подебелиот крај“ го извлекле две момчиња, кои биле нападнати од поголема група врсници.

На социјалните мрежи е објавена вознемирувачка снимка од бруталната пресметка:

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Кан: Постои заговор со странска поддршка за соборување на пакистанската Влада

Следно

ВИДЕО | Сергеј со брутална рецензија за Скопје Фешн Фестивал: Моден фестивал во ходник пред вратите за евакуација?

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian