ФОТО | Саша Ковачевиќ и Зорана Тасовац споделија убава вест со јавноста

1 min read

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ кој е во врска со поранешната манекенката Зорана Тасовац со месеци се немаат појавено заедно во јавноста, па „се шушкаше“ дека нешто во врската „чкрипи“.

Помина повеќе од половина година од кога јавноста имаше прилика да ги види заедно Саша и Зорана. И додека многумина се прашуваа дали нивната врска е на стаклени нозе, тие двајца пред два дена повтроно се појавија фатени за рака во јавноста.

Фатени за рака, заљубени „до уши“ Зорана и Саша пред два дена на настапот на Саша Ковачевиќ во еден клуб во Белград се појавија заедно.

Имено, покрај тоа што е згодна, убава и беспрекорно облечена, девојката на Саша Ковачевиќ еден детаљ никогаш не го трга од себе, а привлекува големо внимание.

Зорана кога е покрај Саша таа не престанува да се смее, а со таа насмевка без да даде изјава за медиумите, кажа дека врската со згодниот пејач е во најдобар ред и дека тие двајца се заљубени како првиот ден.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Белата куќа ја појаснува изјавата на Бајден за смена на Путин, реакција и од Кремљ

Следно

Англичаните му се потсмеваат на Кејн, а тој може да стане најдобар стрелец во историјата на „Гордиот Албион “

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian