Претходно

Панел: Штетите од руската инвазија се глобални, ЕУ да биде посмела во процесот на проширувањето

Следно

Вашингтон пост: Пентагон барал комуникација со руските воени лидери, повиците останале неодговорени

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian