ФОТО | Кајли Џенер со бизарен подарок за своето бебе: Количка со чудни детали

1 min read

Синот на Кајли Џенер и Тревис Скот кој освен што можеби доживеа и различни имиња во неколку недели, ќе се вози во количка специјално направена за него – благодарение на Кендал и Крис Џенер.

Кајли Џенер на својот инстаграм-профил сподели фотографија од количка за бебиња, „Chrome Hearts“, која е направена по порачка. Подарокот го добила од својата мајка Крис Џенер и сестрата Кендал Џенер. Раскошниот подарок стана и мета на озборување, но и ги вознемири сите следбеници и фанови затоа што едномесечно бебенце ќе лежи во морбидна количка!

Количката е целосно црна, покриена со црни крстови, кое е и логото на скапиот бренд. Кајли ја сподели фотографијата од тркалата на количката и одблизу – а на нив има сребрен крст.

Поприлично несоодветна боја за малечко бебе, но ете тоа е трендот.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Турција презема мерки поради наводите за подводни мини во Црно Море, вели Ердоган

Следно

Ракометна сензација, Игор Вори се врати од пензија и потпиша за германски бундеслигаш

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian