Девојка физички нападната од поранешното момче

1 min read

На 20.03.2022 во 22.50 часот во Полициската станица Аеродром, А.Н.(24) од Скопје пријавила дека околу 16.30 часот на паркинг на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзиното поранешното момче С.Г. од Скопје, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

skopjeinfo.mk

Претходно

„Слободен печат“: Пратениците „машки“ се дигнаа против лесната промена на полот

Следно

Кулеба ја повика Кина да одигра „важна улога“ во преговорите на Украина и Русија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian