Претходно

Македонија освои бронзен медал на Европското првенство во стрелаштво

Следно

Велика Британија стравува од „поекстремни“ руски акции во Украина

Latest from Blog

Магла на Стража

Намалена видливост од 50 до 70 метри поради појава на магла има на планинскиот премин Стража,

MacedonianEnglishAlbanian