ФОТО | Ени Ленокс старее грациозно: Стареам, но сѐ уште сум „разјарена“

1 min read

Ени Ленокс, поранешната пејачка на поп-денс групата Eurythmics, потврди дека не е роб на стандардите за убавина.

Таа објави своја фотографија во природно издание со која одговори на објава на Твитер во која еден корисник покрај нејзината фотографија побара од следачите да му одговорат за кого станува збор, без да пребаруваат на интернет.

„Здраво, Џејсон Страмер. Наводно, ти го започна трендот на Твитер каде праша ‘Која е оваа личност?’… ОВАА личност! Дали ја гледате разликата меѓу личноста во маскирана облека и билката? Ајде да направиме уште еден ’хаос’ на Твитер. Стареам, но сѐ уште сум ‘разјарена’! Ви испраќам благослов и љубов”, напиша таа.

Дефинитивно, Ени старее грациозно.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Тешки борби се водат во Харков, уништено училиште

Следно

ВИДЕО: Јокиќ втор најбрз во НБА историјата, одличен и против Вашингтон

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian