ФОТО | Пред и по 20 години: Лила во костим за капење изгледа топ!

1 min read

Познатата водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа.

Згодната и харизматична водителка со годините изгледа сѐ поубаво, за што сведочат и фотографиите што ги објавува на својот инстаграм-профил.

Импресивната бројка следбеници која брои повеќе од 216.000 е доказ дека Лила е една од омилените јавни личности во Македонија. Непосредна, со добра смисла на хумор и со уште подобар изглед…  слободно можеме да кажеме дека времето како да застанало за неа. Тоа го докажуваат и последните фотографии што ги објави на своите инстаграм-приказни.

Фото: Инстаграм/Принтскрин
Фото: Инстаграм/Принтскрин

Во описот на самите фотографии Лила кратко напиша – пред и по 20 години. Судејќи според фотографиите, Лила може да се пофали со фантастична фигура – и тогаш и сега. На едната фотографија позира во бикини, а на другата во едноделен костим за капење.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Америка ја предупреди Кина дека ќе има последи доколку и помага на Русија

Следно

ВИДЕО: Словенецот Зајц со спектакуларен скок од 243,5 метри во норвешкиот Викерсунд

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian