ФОТО | Поздрав до Канје: Карлеуша позира гола во патики од неговиот бренд

1 min read

Скандалозната поп дива Јелена Карлеуша позираше потполно гола, додека на нозете носеше пар патики со потпис од Канје Вест.

Пејачката позираше целосно гола, а фотографиите без пардон беа објавени на нејзиниот инстаграм-профил.

Ден откако свежо разведениот рапер Канје Вест ја заследи Јелена на Инстаграм, поп ѕвездата направи уште еден потег кој ја разбранува јавноста – ja сподели жестоката фотографија на која носи само пар патики од славниот рапер.

Откако се случи „заследувањето“, Инстаграм заедницата побудале од коментари, а за два часа Јелена „собра“ преку 50 илјади лајкови и комплименти!

„Бомба“, „Засекогаш доминира“, „Прекрасна“ „Секоја чест“ и слични коментари се нижат на нејзината фотографија.

Пејачката е врвен познавач на формулата за успех во светот на шоу-бизнисот, но исто така и внимава многу на своето тело и здравје. Таа е голем застапник на веганската исхрана и промоција на добриот изглед.

ФОТО | Карлеуша ја „изгоре“ сцената: Полугола ги збесна фановите во Германија

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Румен Радев: Бугарскиот народ ги спаси Евреите во Втората Светска војна

Следно

Четврта победа по ред за Црвена звезда во Евролигата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian