На скопскиот аеродром фатен жител од Непал без регулиран престој

1 min read
Претходно

ВИДЕО | Шабан Мемети: Имаме капацитет за 3.000 тестови дневно, а правиме околу 400

Следно

ФОТО | Рускиот модел Ирина Шајк ја поддржа Украина: Како воопшто спиете, работите додека се случува ова?

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian