35-годишник пронајден мртов во „Бардовци“

1 min read
Претходно

Нови 476 заразени и 17 починати од ковид

Следно

ФОТО+ВИДЕО | Медениот месец го замениле со пушки: Украински младенци тргнаа во борба за одбрана на татковината

Latest from Blog

Магла на Стража

Намалена видливост од 50 до 70 метри поради појава на магла има на планинскиот премин Стража,

MacedonianEnglishAlbanian