ФОТО | Пејачката Сенида со секси фотографија во када ги „збудале“ фановите: А како се капете вие?

1 min read

Познатата балканска пејачка Сенида Хајдарпашиќ, која е позната помеѓу своите фанови како Сенидах, ги шокираше сите свои следбеници со провокативна фотографија на својот инстаграм-профил.

Сенида е позната како пејачка која кокетира со својот изглед, но секогаш во служба на музиката и нејзиниот тврд став и раперски стил.

Освен со изгледот, таа е екстравагантна и во настапите, па сега со оваа фотографија ги „скокотна“ своите следбеници. Пејачката е целосно гола во када, а на неа има само зебрасти чизми и целата е покриена во пена.

Таа на сликата ужива во чаша вино, а освен црвениот кармин кој е нејзин заштитен знак, има и интензивен црвен лак за нокти.

Во описот на фотографијата стои: „А вие како се капете?“

Коментарите се од соблазнителни, до крајно комични: „А да ме почекаш и мене?“ „Јас? Опуштено“ „Колку си неверојатна“ „Уживаш“ „Чекаш да ти се придружам?“, „Со вклучен бојлер“ – напишаа следбениците под фотографијата на Сенида.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Проф. Дичев: Бугарија ја уценува С. Македонија со аргументите на Путин со Украина

Следно

Ѓоковиќ се пријави за настап на мастерсот во Мајами

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian