ФОТО | Тијана Дапчевиќ со синот и сопругот на Копаоник: Црвен кармин, силно сонце и последниот снег се доволни за комплетно уживање

1 min read

Вистинско уживање е кога Тијана Дапчевиќ споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. По долгата пауза пејачката се врати на редовните работни обврски, а секој слободен ден го користи за одмор и уживање со семејство.

Пејачката заедно со својот сопруг и синот ужива на Копаоник. Последниот снег и многу сонце, совршени за уживање. Вук е веќе големо момче, тинејџер, па лудориите не снегот повеќе не му се забавни. Сепак, кога имаш забавни родители секое паување е посебна авантура. Зарем може да биде некое патување здодевно со Тијана?

Веруваме дека дружбата ќе била комплетна со Тамара, Алксандар, Хана и Дарен кои неодамна го посетија преубавото снежно Маврово, но секако ќе има и друга прилика.

Црвен кармин, силно сонце и последниот снег се доволни за комплетно уживање на ова прекрасно семејство.

„Ние“ – стои во описот на фотографијата на Тијана.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Путин го потпиша указ за признавање на Доњецк и Луганск

Следно

Ѓоковиќ со убедлива победа го започна турнирот во Дубаи

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian