Пронајдена жена од Скопје која била пријавена за исчезната

1 min read

На 14 февруари скопјанка во полиција пријавила дека нејзината мајка е исчезната.

МВР информираше дека вчера во 18:00 часот во Полициската станица Аеродром, Б.А.(47) од Скопје пријавила дека ја пронашла нејзината мајка Б.А.(74) од Скопје, за која на 14.02.2022 било пријавено дека се оддалечила од домот.

skopjeinfo.mk

Претходно

Најголемиот број од децата хоспитализирани во болницата во Козле се на возраст до 3 години

Следно

ФОТО+ВИДЕО | Голем пожар на автобуска станица во Сараево

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian