ВИДЕО | Tијана Дапчевиќ се пошегува на својот инстаграм профил: Еве каков ми е мозокот деновиве!

1 min read

Нашата позната пејачка, Тијана Дапчевиќ кога е во прашање хуморот, секогаш е на висина на задачата. Особено кога станува збор на сопствена сметка.

Така таа сподели на својот инстаграм профил видео во кое на смешен начин си го претстави своето моментално расположение.

Имено, во видеото со филтер е направен ефект како главата да ќе ѝ „експлодира“, во позадина тече опера, а во објавата Тијана комично напиша:

„Мојот мозок деновиве“

Коментарите под видеото се полни со смешни емотикони и весели реакции. Тијана навистина знае да ги расположи своите фанови и пријатели!

Калиопи искоментира со многу смајлиња, Тамара со огромно „хахахахахаха“, а Игор Џамбазов напиша, „Како не те мрзи“.

Кога е во прашање опера и комедија, ништо не е тешко!

www.slobodenpecat.mk

Претходно

СЗО предупредува: Еве каде има зголемен број заразени со коронавирус

Следно

Женските младински репрезентации ги дознаа ривалите за европските кошаркарски првенства

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian