ФОТО | Катарина Ивановска откри со кого ја гужва постелата: Какво маче!

1 min read

Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања и секојдневни моменти поминати со пријателите и нејзините деца.

Една од последните објави кои манекенката ја сподели на својот инстаграм – стори го привлече нашето внимание.

Фото: Принтскрин / Instagram

Катарина на својот инстаграм – профил сподели фотографија на која ужива во викендот во друштво на едно прекрасно мало маче. Недела е ден создаден да го поминете во кревет, облечени во омилените пижами и уживајќи во омиленото друштво.  Едно е сигурно, Катарина има одлично друштво. Предење цел ден!

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Изгаснат пожарот кај трафостаницата во Пинтија, нормализирано снабдувањето со струја во Скопје

Следно

ВИДЕО: Несторовски од клупата го гледаше дебаклот на Удинезе

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian