18-годишна девојка касната од улично куче во Драчево

1 min read
Претходно

ВМРО-ДПМНЕ: Тепачот на жени Ацевски држи партиски пресови во состојба кога пола Македонија се уште е отсечена од снег

Следно

Германската Влада ги повика своите граѓани да ја напуштат Украина

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian