Утре прекин на електронските услуги на ЈП Водовод и канализација

1 min read

JП Водовод и канализација – Скопје ги известува граѓаните на град Скопје, дека поради планирана системска интервенција/надградба, електронските услуги кои ги нуди претпријатието, како и телефонската комуникација кон Дежурно Информативниот Центар ќе бидат во прекин во сабота 12.02.2022 со почеток од 14:00 до 17:00.

За сите потребни информации корисниците ќе можат да се обратат на контакт телефонот 072 304 269, кој ќе биде во функција во овој временски интервал, известуваат од претпријатието.

skopjeinfo.mk

Претходно

Оризопроизводителите во вторник излегуваат на протест пред Министерството за земјоделство

Следно

Кралицата Елизабета Втора под итен медицински надзор: Била во близок контакт со принцот Чарлс кој е позитивен на ковид-19

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian