ВИДЕО: Тепачка среде пекара во Црна Гора, пекарката испадна победник

1 min read

На социјалните мрежи вечерва се појави видео од една пекара во црногорскиот град Беране, каде дошло до масовна тепачка меѓу неколку момчиња.

Имено, на видеото се гледаат група момци кои дошле во пекарата, кога меѓу нив ненадејно започнала тепачка.

Паралелно со ударите, можат да се слушнат и навреди и пцовки. Како што може да се види на видеото, во тепачката се вклучила и вработената која со нејзините влечки мавала по еден од младите.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Ласовска: Ќе продолжиме со објавување на документи кои се сериозни докази за злоупотреби и крадење на народните пари од градоначалниците на СДСМ

Следно

ФОТО | Според многумина оваа Русинка е најубавата спортистка на Зимските олимписки игри во Пекинг

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian