ВИДЕО: Масовна тепачка во црногорска пекарница, победи пекарката

1 min read

На социјалните мрежи вечерва се појави видео од групна тепачка во црногорскиот град Беране, во која учествувале неколку момчиња.

На снимката се гледа како две групи млади луѓе влегуваат во пекарницата, а во еден момент тие ненадејно ја започнуваат пресметката.

Паралелно со ударите, можат да се слушнат и навреди и пцости. Како што може да се види на видеото, во тепачката се вклучила и вработената која со нејзините влечки мавала по еден од тепачите.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Муцунски: Застрашувачки е што СДСМ одби Декларација за Гоце Делчев која има цел оддавање почит на знаењето на неговиот лик и дело

Следно

Тенкото мнозинство дебело го заглави парламентот

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian